Obecné informace     Ceník  

 

4x4 ACADEMY / Škola jízdy v terénu - teorie i praxe, školení pro jednotlivce i skupiny, tedy pro samotné uživatele vozů nebo organizace s vozovým parkem

Naše praktické zkušenosti jsme nasbírali za dvacet let našeho působení, kdy jsme zrealizovali pro naše klienty přes 200 zahraničních expedic a výprav pro terénní vozy. Mimo tyto aktivity se zaobíráme úpravou terénních vozů (podvozky pro zvýšenou průchodností, navijáky, GPS atd.), testováním vozů a předváděním vozů 4x4 klientům jednotlivých továrních značek.

Používáte ve vaší společnosti vozy s pohonem 4x4 ? Jestli ano, tak právě pro Vás, respektive Vaše zaměstnance, je určeno školení jízdy v terénu a všeobecné používání pohonu 4x4. Snížíte tím podstatně náklady na opravy způsobené neodborným zacházením, zvýšíte efektivitu práce, neboť Vaši zaměstnanci na školení získají praktické i teoretické zkušenosti, jak techniku 4x4 používat a využívat. Budou tedy vědět co a jak je třeba používat, aby nedocházelo ke zbytečnému opotřebení nebo poškození vozidla a hlavně po nabytí praktických zkušeností se dokážou daleko obratněji pohybovat v terénu a skutečně využijí všech předností vozů 4x4 k lepšímu plnění svých pracovních úkolů.

Vy, co jste sami uživateli nebo majiteli vozů 4x4, se naučíte jak vůz správně ovládat, aby Vás to nestálo zbytečně moc peněz a zároveň objevíte co všechno Váš teréňák dokáže a jaké aktivity Vám jeho ovládnutí umožní realizovat.

To vše pod dozorem odborných poradců a vyškolených instruktorů.

Nabízíme:

V případě využití našich terénních vozů účtujeme půjčovné dle ceníku.

Dále zajištujeme pro importéry vozů 4x4:


 

© 2016 Off Road Guide s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.